Projektledare

Projektledare

Åse Jevinger

Projektledare
ase.jevinger@mau.se

Lena Hiselius

Projektledare
lena.hiselius@tft.lth.se

Jessica Berg

Projektledare
jessica.berg@vti.se

Helena Bohman

Projektledare
helena.bohman@mau.se

Johan Jansson

Projektledare
johan.jansson@fek.lu.se

Anders Lindström

Projektledare
anders.lindstrom@vti.se

Lina Olsson

Projektledare
lina.olsson@mau.se

Helene Lidestam

Projektledare
helene.lidestam@vti.se

Dalia Mukhtar-Landgren

Research fellow
dalia.mukhtar-landgren@svet.lu.se

Stig Westerdahl

Projektledare
stig.westerdahl@mah.se

Anmäl dig till K2:s nyhetsbrev

Vi bjuder på konkreta och användbara forskningsresultat, aktuell omvärldsbevakning, koll på den senaste kollektivtrafikforskningen samt inbjudningar till fortbildande kurser och föreläsningar. Nyhetsbrevet ges ut cirka tio gånger per år.

Kalender från K2